| NumeUtilizator53 a întrebat:

Hei!
Am o mica problema.

Sunt fata si m-am uitat o perioada la anime-uri. insa m-am lasat de ele de vreun an.
Dar in perioada aia am urmarit niste canale de Youtube care aveau legatura cu anime-urile si care imi placeau. dar si acum sunt abonata la ele pentru ca imi par amuzante.

Zilele acestea m-am vazut cu iubitul meu si s-a intamplat sa imi ia telefonul si sa intre pe el pe Youtube si a vazut niste notificari de la canalele respective. Dupa asta a inceput sa ma ia putin la rost pentru ca pana acum am preferat sa spun ca nu ma uit la asa ceva. chiar daca cred banuia ceva si inainte.
Insa dupa putin timp conversatia a revenit normal si totul a fost bine pana la final.
Acum nu stiu ce impresie are depre mine. Nu stiu ce gandeste.

Asa ca ma intreb: Atat de rau este sa te uiti la anime-uri? Incat sa ma priveasca in felul asta si sa imi puna atatea intrebari? Ce crima am putut sa fac prin asta?

· Ma scuzati pentru ca am scris asa mult!
Va rog sa imi spuneti parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

De ce ar trebui sa fie ceva rau?
Fiecare e liber sa aleaga ce ii place.
Si mie imi plac anime-urile, imi plac serialele coreene si filmele horror iar cui nu-i place sa nu mai vorbeasca cu mine si gata.
Pana la urma nu ai facut nimic rau iar prietenul tau exagereaza.

| NumeUtilizator53 explică (pentru Andreeush):

Cred ca ai dreptate! ^-^
Multumesc mult de raspuns!

| Andreeush a răspuns (pentru NumeUtilizator53):

Cu placere. happy