| miazlifee a întrebat:

Hei! Am si eu nevoie de o parere despre colegiul national Victor Babes. Urmeaza sa ma mut acolo si sunt destul de speriata de ceea ce am auzit

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi auzi vrute si nevrute despre orice liceu.Iti dai seama de fapt cum este pentru tine abia cand inveti acolo, fiindca perspectivele tuturor difera.Si, din pacate, ma indoiesc ca gasesti pe aici elevi care invata la acest colegiu, sa primesti raspunsuri pertinente.