| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am si eu o problema in dragoste! A inceput in clasa a VI a, cand aveam o colega noua.Era un baiat de care nu stiam inca ca imi place.Ei bine, prima oara mi s-a parut ca lui ii place de colega noua.Dar s-a dovedit ca nu era asa cand ea a plecat inapoi la scoala ei veche.Intr-o zi mi-am facut curaj si i-am zis ca-l plac.Ei bine, el nu a spus nimanui.Anul aceste se poarta dragut cu mine.Adica:ma ciufuleste,rade cu mine,se milogeste,ne tachinam.Dar, saptamana trecuta a fost cu una oe care eu nu o suport.Sambata m-a anuntat ca s-a despartit de ea, zicand ca ii place da o alta fata.Am sarit in sus cand am auzit.El doar a zambit.
Faza e ca...eu inca il plac.Voi ce credeti? Ma place sau nu?
Cel mai sincer raspuns rimeste funda!happy
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| detty24 a răspuns:

Cred ca fata despre care a zis ca ii place esti de fapt tu draguta :* Eu sunt sigura ca te place daca se comporta asa cu tine te ciufuleste, radeti impreuna e clar ca te place. Eu zic ca e timid si ii e frica sa-ti spuna pe fata ca ii place de tine. Ai putea incerca sa-i spui ca-ti place de el, sau am o alta idee tongue In timp ce va jucati sau te ciufuleste sau orice faza de acest gen cand sta mai aproape de tine ai putea sa-i dai un pupic jucaus pe fata, sa vedem cum reactioneaza, daca se trage inseamna ca nu te place care e putin probabil, dar daca se lasa, nu sta pe ganduri si saruta-l inca odata dar de data asta nu doar ca pe,, coleg,, Sper ca te-am ajutat *-* Succes

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să vezi de ce fată îi place!
Poate ești tu sau nu.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Te place dar nu asa cum ai vrea tu sa te placa, dar nu se stie niciodata...

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Sunteti ca niste " frati ", dar de acolo se poate ajunge la sentimente mult mai profunde. Tie iti place de el, el nu mai este cu aceea fata. Eu cred ca ii place de tine, dar eu sincer i-as reamintii inca odata ca iti place de el, incat poate asa primesti un raspuns sincer. Fi mult mai dragastoasa cu el daca nu vrei sa ii spui ca iti place de el (sa nu fi stresanta), si daca veti fi impreuna, va urez o relatie fericita si cu multa iubire! happy

| dreamgirl94 a răspuns:

Cacofoniiiiiiii,in loc sa ti vezi de gramatica tu stai sa pierzi timpul cu fete...mai bine ai invata si ai lasa fetele pe mai tarziu.

| Geeeoo a răspuns (pentru dreamgirl94):

In primul rand sunt fata! si nu aveam cum sa "anulez" cacofoniile!

| dreamgirl94 a răspuns (pentru Geeeoo):

Totusi,urmeaza-mi sfatulwinking

| 456deea a răspuns:

Te place siigur fiindca ti-a spus tie ca s-a despartit de ea putea sa zica asta oricui dar ti-a zis tie ca sa afli ca te place! :*