| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU am 12 ani si colega mea de banca de la scoala o iubesc mult si nu vreau sa aleg varianta sa i zic in fata deocamdata. Vreau sa stiu daca ma place in timpul orei rade la glumele mele azi am facut un desen la biologie si nu era asa frumos dar ea mi-a zis ca e frumos si mi-o zambit. Dar cand is cu prioetenele ei nu prea vb mult cu mine dar cand suntem singuri sau in timpu orei a face sa rad si zambeste la mine. Ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| RazvanGeorge a răspuns:

Gandeste in felul urmator:
1. Daca o intrebi daca te place risti sa primesti raspunsul care nu ti-l doresti, adica "nu"
2. Ca sa iti dai seama dureaza un pic prea mult
Sfatul meu este urmatorul:
~ Cand sunteti doar voi doi ( la un suc, pe afara, la mall etc.) trage aer in piept, apropiete de ea si sarut-o ( neaparat pe gura ). Atunci ea nu va avea cum sa se impotriveasca pentru ca tu o iei prin surpirndere, iar atunci iti garantez ca o vei cuceri. Tu poate imi vei raspunde ca nu ai ocazia, deoarece nu iesiti pe afara, la suc, la mall etc., nu-i nimic, invit-o tu si daca te refuza nu dispera si dupa cateva zile mai invit-o odata, si tot asa pana va accepta! Iti doresc succes!

| adryenuuutzaaa a răspuns (pentru RazvanGeorge):

Oauuuuu...nu chiar asa adica fata poate nu-l place si dupa sarut el se va trezi cu o palma peste fata si se va supara si pe el tootusi nu e o idee rea.Mult noroc:*winking

2 răspunsuri:
| Anamaria742 a răspuns:

RazvanGeorge a avut un raspuns foarte istet sper sa mearga mult succes