| Cupcake222 a întrebat:

Hei. Am un samsung galaxy gio si ieri cand mancam mi-a cazut in lapte. Si nu mai imi merge butonu de deschis si oprit si de blocat tastatura.Acum telefonul e inchis. Ce pot sa fac? As vrea sa nu afle mama.

Răspuns Câştigător
| erasier a răspuns:

Ai incercat sal desfaci si sal stregi cu o carpa uscata sau desfal si lasa-l un pic sa se usuce daca nu functioneaza du-te la un service de tel si intreaba acolo ei iti vor da mai multe detalii s-ar putea sa te coste ceva banutzi oricum u incerca amandoua variate dar mai sigur la un service ei se uita in el siti vor spune ce are si cat te costa reparatu daca va trebui cumva reparat