| Ursoianu23Ovidiu a întrebat:

Hei..as dori si eu sa stiu cam cat dureaza un tatuaj semipermanent si cam cat costa cmp...

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Preturile, in medie, sunt cuprinse intre 20 si 80 RON, in functie de complexitate
intre 4 si 6 ani...Un prieten de-al meu il are de 3 ani si se vede inca bine

| Ursoianu23Ovidiu explică (pentru SergiuBoss11):

Poate il are de 3 ani, dar faza e ca inca nu a inceput sa dispara si e posibil sa fie permanent.Pe foarte multe site-uri se spune ca nu exista tatuaje temporare si vreau sa tiu cat mai bine despre ele...pentru ca nu stiu sigur daca vreau unul permanent.