| anonimo998 a întrebat:

Hei. As vrea niste idei pentru cadouri de majorat (este fata). Ceva amuzant, nu bijuterii si din alea. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Îi poţi personaliza lenjeria intimă şi poţi scrie pe ea un mesaj gen: Rezervată sau de astea.
Poţi lua haine, flori nu recomandpentru că se ofilesc şi rămâne doar amintirea gestului, o poţi duce într-un loc anume şi acolo să-i faci o farsă, ori atunci când e vremea tortului să-i opreşti curentul şi să se ascundă lumea, să vină cineva să o lege pe ea laughing. Îi poţi face multe, dar dacă-i faci o farsă, să-i iei şi ceva frumos cadou.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai un urs urias de plus, sau un bibelou, o scluptura mai interesanta. Stiu ca nu sunt amuzante.

| madamme a răspuns:

Depinde de ce venituri dispui. Un cadou de tinut minte e un buchet urias de flori. Daca nu iti permiti, mergi in magazine gen 38 si gasesti tot felul de lucruri interesante