| LexiEla a întrebat:

Iubitul meu e plecat in America si as vrea sa ii fac cateva cadouri pentru cand se intoarce (face 18, deci si ceva pentru majorat, eu 17). As avea nevoie de propuneri speciale, nu genul de cadouri ca o poza in rama cu noi, bijuterii identice, etc. Ce idei aveti?

1 răspuns:
| Nastase_Daniela_1994 a răspuns:

Daca ii stii gusturile, poti sa incerci sa ii cumperi o bijuterie faina din argint care sa o aiba si peste ani. Eu am cumparat de pe le-ador si sunt seriosi. https://www.leador.ro/product-category/bijuterii-din-argint/ La multi ani lui!