| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta... Vreau niste idei pentru cadouri de majorat pentru o fata (in afara de bijuterii si o poza intr-o rama). Cat mai multe va rog ca sa am de unde alege.

3 răspunsuri:
| Fluffy69 a răspuns:

Tocmai vorbeam zilele trecute cu mama mea despre ce cadou sa ii cumpar unei prietene si a inceput sa-mi povesteasca cum primea suzeta sau biberon la majorate, ma amuzat putin. Ok mama e mama, nu trebuie sa faci la fel! Fiind fata si daca nu e ca mine, ma gandesc ca ii plac chestiile mai feminine mai dragute. Deci daca e asa... poti sa-i cumperi o rochita simpatica poti ruga o verisoara sa te ajute sa cumperi una, sincer, fetele mor cand primesc cadou ceva de imbracat! Sper sa te descurci!

| alinush21 a răspuns:

Invit`o la un paint ball? sau la piscina ca tot e cald afara? mergeti un grup de 5-10pers. si o sa fie mult mai distractiv, decat cadouri(chiloti spray-uri, lanturi si alte procari)

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Oo majorat, păi o cutie de prezervative goală, ai putea să o ei prin surprindere asta în cazul când deschide cadoul la primire, dar ai putea face ceva mai neobișnuit, nu neapărat să prindă colb pe raft, dacă ai umfla 18 baloane și în fiecare ai introduce câte o poză cu voi sau cu prietenii ar fi ok, iar pentru ca cadoul să fie mai amplu asortează-l cu un ursuleț mic, pufos de pluș, să nu stea în dulap dar să-l poată măcar folosi ca pernuță, ai putea opta și pentru o inimioară- pernuță, găsești multe pe piață