| Alexandra01234 a întrebat:

Heibatting eyelashes as vrea sa imi fac niste suvite. in diferite culori. dar care dupa cateva spalari sa se duca. sper ca intelegeti ce zic. ce imi recomandati? (P.S. parul meu e castaniu, si vreau ca suvitele sa se vada cat de cat) multumesc :** fundita.

Răspuns Câştigător
| CristinaCtC a răspuns:

Albastre cu albastru de metil
violet de gentiana - suvitele ies move si sunt asa de cute :3 :3 :3
Si hartie creponata. happy Se duc la cateva spalari.

| Alexandra01234 explică (pentru CristinaCtC):

Am incercat cu albastru de metil si chiar imi place love struck multumesc mult

| CristinaCtC a răspuns (pentru Alexandra01234):

N-ai pentru ce :*

7 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Poti sa iti faci orice culoare de suvite folosind decolorant puppy dog eyes

| Cezara_Verdes_1999 a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Se duce la cateva spalari?

| Alexandra01234 explică (pentru SabbyNightShadow):

Mh, as vrea sa evit decolorarea. puppy dog eyes

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru Alexandra01234):

Daca vrei culori inchise atunci foloseste culori gen albastru, mov, verde sau violet pentru ca sunt super si se vor vedea puppy dog eyes