| Ancien a întrebat:

Buna :* deci ieri mi-am facut 3 suvite blonde (am parul castaniu deschis inchis cand e ud) si nu stiu ce freza sa-mi fac ca sa se vada ft bine suvitele? funda :X

Răspuns Câştigător
| RazaDeLumina a răspuns:

Pai ai putea s aiti prinzi parul si sa alsi suvitele al vedere, depinde si in ce parte le-ai facut.Sau ai putea sa el impletesti si s ale afci c ao coronita sunt ogramada de metode.Ai putea s ale prinzi in fata cu o clema.Sa iti faci un coc o suvita sa faci in asa fel incat sa se vada ep coc si celellate le lasi libere nu stiu ai putea s afeci absolut ce vrei cu ele

| Ancien explică (pentru RazaDeLumina):

Pai le-am facut acolooo a nusj km sa-ti zic. de acolo de unde incepe crestetu vine una pe crestet una in dreapta si una in stanga... si daca ajuta eu port cel mai des parul in coada, coada impletita. niste frizuri asemanatoare? in afara de coc. cu spin mi-ar sta bine?

| RazaDeLumina a răspuns (pentru Ancien):

Spic? cred ca da dar spin? Nu stiu nu am auzit scuzesad

5 răspunsuri:
| roxitheprincess a răspuns:

Paii. breton si la spate tuns drept daca il ai lung, iar daca nu, eu am suvite blonde si sunt tunsa intr.o parte scurt si int.o parte lung... depinde acum si ce forma are fata ta. funda?batting eyelashes

| Ancien explică (pentru roxitheprincess):

Nuuu nu vreau sa-mi tai parul ziceam asa de prins etc laughing

| RazaDeLumina a răspuns (pentru Ancien):

A pai cred ca da.Dar eu am refeream la impletitura spichappy