| stefanyparis a întrebat:

Hei as vrea si eu o crema pentru cosuri.am auzit ca crema de galbenele ar fi una buna!happy
de unde sa iau o astfel de crema si cam cat costa?
funda**

5 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Eu mi-am stricat fata cu creme pentru cosuri si mi-au ingrasat tenul...iti recomand insa argila se gaseste la farmacie, costa 1, 3lei un plic care te tine 3 zile (cel putin la mine)Iti dispar ridurile si cosurile si trebuie doar sa o amesteci cu putina apa.Eu nu mai am nici un cos.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu gasisem la 250 ml germana la 10 lei.
Si mai e si in cutiute mult mai mici la 5, 5 lei.
O iei de la farmacie sau plafar.
Dar pentru cosuri ti-as recomanda Ivatherm Akne Syt (40-45 lei ), trece cosurile in 3-4 zile.
Eu cu crema de galbenele nu am avut rezultate, si nici pentru trecerea raniilor, mai repede trec cu ulei de migdale dulci.

| xFakeSmilex a răspuns:

O poți gasi la farmacie, iar pretul ei pleacă de la 10 lei. Depinde de firma, dar in general toate sunt destul de bune.

| vanessa001 a răspuns:

Intr-adevar crema de galbenele e buna, o poti achizitiona de la farmacie, nu cred ca costa foarte mult pana in 20 de lei. Eu iti recomand ca inainte de a folosi crema de galbenele sa dai cu un pic de zeama de lamaie pe cosuri iar dupa 5 minute date cu crema de galbenele, vei scapa mai usor si mai repede de cosuri sau de urmele de urmele lasate de ele.

| Tonciu a răspuns:

Poi eu de obicei cand am cosuri imi dau pe ele cu pasta de dinti e foarte buna ca sa le usuce. Funda?:*:*