| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara crema de galbenele? Si cam cat costa? Am auzit ca e bun pentru cosuri si vreau sa imi cumpar.
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| deeyuz a răspuns:

De la orice plafar sau farmacie si costa pana in 5 lei cand am luat eu ultima oara era 2 lei eu iti recomand crema de galbenele cu propolis este 3 lei si este foarte buna pentru cosuri
arata asa
http://www.magazin-naturist.ro/poze_produse/5703/mari/0.jpg
sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| 00Criss00 a răspuns:

Pai de la farmacie...nu e scumpa, da e mai buna aia cu propolis

| cristiiiiiii a răspuns:

De la orice farmacie costa undeva la 5 lei

| simona3272 a răspuns:

O poti cumpara de la farmacie si costa in jur de 5..sau 6 Lei...

| Brâncuşi a răspuns:

Aceea cremă este excelentă o poţi achiziţiona de la plafar sau de la un magazin expre de creme, mai poţi încerca şi la sensi blu oricum dacă ai bunici ţi-o pot face ei este mult mai bună şi ieftină.
Este foarte bună la creme, nu este singura dar este renumită.
O zi minunată!

| d3javw a răspuns:

Gasesti peste tot la toate magazinele dar marog...nu prea ajuta la cosuri pentru cosuri sunt multe remedii am luat cateva de pe un sit odata.

| FreakyChucky a răspuns:

De la farmacie si costa pana in 5 lei.depinde de la ce firma o iei.

| bObby123 a răspuns:

Am incercat eu si crema de galbenele si tot felul de creme... am prieteni care au mers la dermatolog au dat nu stiu cate milioane pe tratamente si degeaba.
Eu unu am scapat de cosuri controlandu-ma nu mai umblam la ei si ii lasam sa se vindece, si acum am o fata foarte curata!

| Kleo_Andria_1991 a răspuns:

Salut eu stau in Cipru aici nu este aceasta crema, de unde pot cumpara aceasta creama. aveti un site