| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Aveti idee ce as putea sa i ofer iubitului de ziua sa? I am facut deja ceva handmade. Ziua lui pe 9 septembrie cand incepem clasa a 11 a si ma gandeam la ceva practic, cum ar fi un stilou sau o agenda insa daca aveti alte pareri va rog sa mi spuneti????

4 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ceva ce ii place. Mi se pare prea simplu stilou sau agenda.
Gandeste-te la preferintele lui.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Daca agenda sau stilou vrei tu sa iei unui baiat de 17 ani, dapai i seamna ca nu te pricepi la baieti laughing))). Ceva simplu si sa ii placa e sa ii dai bani sau sa ii cumperi un tricou de la gucci.

| mystery1girls a răspuns:

Poate găsești ceva pe aici: https://www.instagram.com/_la.lune02_/
Tipa personalizează

| antisocial98 a răspuns:

Cumpara i articol vestimentar personalizat sau nu.