| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata din clasa paralela cu mine si as vrea sa ii ofer niste flori cu ocazia zilei de 14 februarie dar as putea sa fac asta doar luni la scoala. Nu am cum sa i le ofer eu si ma gandeam sa i le las la locul unde sta ea. Sau daca aveti alte pareri stiti voi?

2 răspunsuri:
| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Prietene, sper sa citesti asta inainte sa faci o prostie, nu te baga in chestii din astea daca nu stii sigur cam ce parere are tipa fata de tine. Eu zic sa o scoti la un suc si daca vrei sa fii romantic, da.i atunci florile altfel s.ar putea doar sa fii penibil, ai grijawinking

| laurentiufilip a răspuns:

Pai, o cunosti pe fata aceea, vorbiti, daca e asa, ii poti da un trandafir cu un ursulet (ceva mic si dragut) sau doar un trandafir si daca ea nu simte la fel si intreaba de cadou spune-i ca e doar din pura prietenie. Daca nu o cunosti ii poti lasa un trandafir si sa o bagi usor in seama si sa incepeti sa vorbiti.