| mada225 a întrebat:

Hei baieti cum va place sa aiba prietena voastra parul lung scurt si de ce.

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Frumusetea fetei, si nu numai, nu sta in lungimea parului, asa ca nu am preferinte.

| Jipa95 a răspuns:

Nici, chiar lung, dar nici foarte scurt, imi plac fetele cu parul un pic cu cativa centimetri de umeri! big grin

| Sociopat a răspuns:

Oricum o fi sa fie drept.

| StalkerSoul a răspuns:

Mie imi plac fetele cu parul lung, why? Nu stiu nici eu. pur si simplu. bine nu am nimic cu celalalte dar cele cu parul lung mi se par mai atragatoaretongue.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Schimba-ti pe rog poza aia de profil, mi-e si scarba sa mai intru pe TPU cand iti vad parbrizu ala..acum fara gluma fara misto!

| StalkerSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunde-i fete la intrebare, nu imi spune mie cum "arat" in viziunea ta cu iq-ul tau infinit de prostie.
Numai intra pe TPU daca ti-e "scarba" mi se rupe mie de parerea ta.
Numai binehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru StalkerSoul):

No..acuma mai ai putin si-ti iei zboru cu urechile alea, si ce-i cu faza ''numai bine''? laughing))))))))))

| StalkerSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi ce vrei eu ti-am zis, nu stau sa ma complic cu indivizi ca tine, nici nu meriti atentie, ti-am aratat destula.
Maturizeaza-te copile!

| deliqventa13 a răspuns:

Pare mai frumoasa aca parul elung si stralucitor si ingrijit

| Alexandru80 a răspuns:

Mi se pare mai frumos cand are parul lung arata a femeie totusi...cunosc unele fete se tund like boys...si asta e ciudat totusi big grin a si imi place sa ma joc in parul *ei* :v