| SecretLove a întrebat:

Hei bunabatting eyelashes
Era un episod la tom & jerry in care tom avea un verisor (sau ceva. un neam laughing )care era fricos si cand aparea tom cel adevarat cand neamul lui. si cand aparea neamul lui, jerry spunea "a-boo". stie cineva cum se numeste episodul sa'l pot gasi pe net? big grin
Dau fundita xD!

Răspuns Câştigător
| இAncAஇ a răspuns:

Se num verisorul fricos parca sau daca nu verisorul fricos a lui Tom... zici ca dai fundita?

1 răspuns:
| brse a răspuns:

L-am vazut la TV, dar nu stiu cum se numeste! E tare episodul! Era verisorul lui Tom, la care ii e frica de soareci.Atata stiu.