| MadiTau1 a întrebat:

Este careva care a avut "norocul" sa vizioneze ultimul episod din Tom si Jerry din seria lui Gene Deitch? Episodul se numeste Tom's Basement si am auzit ca e creepy. Tot ce am putut gasi a fost o poza cu fata lui Jerry si povesti. Mai e ceva si n-am aflat?

Răspuns Câştigător
| Happyjump a răspuns:

Pe langa poza aia cu jerry mai sunt poze cu Tom cand il taie pe jerry. Nu te lasa păcălit, nu e tocmai un episod din Tom and jerry, este doar un "lost episod" gasesti la fel si cu ed edd si eddy

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nu l-am vazut! dar banuiesc ca tom il taie cu cutitul pe jerry, ca pe salam! in fine el a fost considerat desen pierdut! probabil se gaseste pe net un fragment din episod!

| RickardoZaBest a răspuns:

Ala e doar un Creepy Pasta și eu am auzit de episodul asta la Meth Pasta.