| mady66dxp a întrebat:

Hei buna :pai cu ce sa incep...ideea e ca am terminat clasa a VIII-a si am 13 ani nu stiu cum o sa ma integrez la liceu...cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Ooo si eu am problema asta ...am emotii.de la prieteni ie am primit sfaturi.fii tu insuti ca sa nu-ti faci prieteni dupa prefacatoria ta. daca nu esti tu insuti nu o sa te simti bine.winking sunt sigura ca te vei descurca big grintongue

2 răspunsuri:
| Christal a răspuns:

O sa te integrezi. stai linistita:* depinde si de viitorii tai colegi. daca ii placi si sunt ok va veni totul de la sinehappy

| keo_8370 a răspuns:

Ai temrinat clasa a a VIII -a si ai 14 ani :O