| Bla_8440 a întrebat:

Hei Buna TPU Am o mica, mai mare problema.hmm maine incepe scoala.si inca nu mi-am luat un ghiozdan da, si nu pot sa fac comanda de pe net, mamei nu ii place, si trebuie sa imi cumpar, imi plac foarte mult cele gen rucsac, ma gandeam la modele de genti adidas, sunt destul de ok, mie imi plac foarte mult firmele de gen`Adio, Dc, Circa, etc, dar nu stiu daca as gasi in oras ghiozdane...si nu stiu daca toate fac ghiozdane pentru ca ei fac shoesi nah, as vrea sa vad un ghiozdan mai adecvat stilului meu.nici foarte mare, tip rucsac, gen` cu desene.cu maimutzoaie, sau sa scrie rawr big grin intelegi un pic mai emo scene big grin.ador stilul big grinbatting eyelashes vreo idee?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Lol, depinde in ce oras stai, poate totusi gasesti ceva [chiar daca e duminica si nu prea sunt multe magazine deschise].
Daca nu azi, si maine e o zi, oricum maine prin scoli (sper ca) nu o sa fie mare branza... Deci mai ai timp sa strabati orasul big grin

| Bla_8440 explică:

Stau in Dts.deci nu gasesti mare branza :]]