| unconnected a întrebat:

Unde pot sa-mi gasesc un ghiozdan de scoala dragut?:XAm incercat pe originals.ro si pe okazii.ro dar nu imi plac.:( As vrea ceva de genul http://www. okazii.ro/catalog/lumea-copiilor/rechizite-articole-scol are/rucsaci-ghiozdane/ghiozdan-ghiozdane-rucsac-adidas-m odel-clima-cool-a51412211
Dar anuntul a expirat:|Unde pot sa mai incerc? Fundita:)

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca esti fata, ia-ti o geanta, sau du-te prin oras ca trebuie sa-ti pice ochii pe ceva, nu o sa gasesti totul pe net.

1 răspuns:
| Dely_Delia_1997_AAgo a răspuns:

Pai de ce nu te duci prin oras sa cumperi unul? Eu cred ca e mai simplu asa, dar este alegerea ta.happy