| Anemona2020 a întrebat:

Hei buna TPU as dori sa ma ajutati si pe mine, imi place tare mult de un baiat si cred ca si el, ma place pe mine am vorbit pe facebook si asa mi-a zis ca ma place mi a cerut si numarul de telefon, ideea este ca la momentu respectiv eu eram cu cineva si el mia zi ca daca sunt cu acel tip nu avem de ce sa mai discutam despre asta si ca mai vorbim despre relatia noastra cand o sa fiu singura, acum dilema este ca de fiecare data cand ne vedem el nu ma baga de loc in seama nici buna nu imi zice nimic doar ma priveste uneori doar uneori si cred ca cand trec pe langa el mai mult se uita la fundul meu, acum ce sa cred ca el ma mintit nu ma place sau ce sa cred va rog ajutati-ma si pe mine. funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| fl0ryn22 a răspuns:

Clar tipul te place, dar nu stie cum sa te abordeze... daca chiar vrei sa fii cu el te sfatuiesc sa iei atitudine, sa ii spui ca nu mai esti cu tipul respectiv si ca vrei sa fii cu el, o sa fie totul ok

| Anemona2020 explică (pentru fl0ryn22):

Sincer nu cred ca ma place azi cand m-am intalnit vu el a inceput sa ma ia la baza el cu un baiat m-a facut sa plang si nici nu i-a pasat a inceput sa rada de mine asa ca nu merita nimic si nici de placut nu ma place.

| marygirl12ever a răspuns:

Daca tu il placi si crezi ca te place si el vb cu el in patru ochi si clarifica situatia cu el. Daca crezi ca nu te place atunci lasa-l in pace n-ul mai baga in seama evital uital nu are rost sa suferi pentru el.