| Alyalinaaa a întrebat:

Hei buna tuturor. Am nevoie si eu urgent de o dieta eficienta care sa slabesc mancand sanatos fara sa ma infometez. Adica idei din care eu singura sa.mi pot alege o dieta. Va rooog am nevoie se cat mai multe idei. Dieta pe care o sa o aleg o sa fie cea care primestr funda. :*

Răspuns Câştigător
| CristinaMiladinca a răspuns:

Eu am reusit sa slabesc 10 kg intr-o luna fara sa am o dieta anume. Mancam putin si des la ore fixe si nu mai mancam dupa 7. Nu ai nevoie de o dieta exacta! Incearca diferite fructe si legume renunta la mancarea prajita si fa miscare. O sa dea sigur rezultate, mult noroc.