| Ellena_Bianca_2000 a întrebat:

Hei...buna vreau si eu niste sfaturi...Ce sa fac daca ma plictisesc? Si afara dar si in casa

Răspuns Câştigător
| Medema a răspuns:

Iti recomand o carte foarte amuzanta, plina de intriga si care iti va starni rasul! Am citit-o de curand! ''Zilele si noptile unui student intarziat'' de Gib Mihaescu

3 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Asculta muzica, uitete la un film.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Incearca sa faci treaba prin casa, sau sa-ti vizitezi bunicii, o prietena.
Uita-te la un film!

| RavnTapt a răspuns:

Daca iti place muzica, canta, daca iti place sa gatesti, incearca o reteta sau daca vrei ceva constructiv fa un sport