| frumusika2004 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi ce sa fac cand afara ploua si ma plictisesc in casa?

Idei noi! Nu dau funda la raspunsurile acestea : citeste uita-te la tv asculta muzica etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Citeste o carte,fa curatenie, invata o limba straina, coloreaza-ti unghiile, ajuta la treburi prin casa, iesi la aer plimba-te.
Te pup!

7 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Idiot, prost, tampit.E o insulta.

| frumusika2004 explică (pentru măcheamăăăî):

Nu inteleg ce spui acolo!

| măcheamăăăî a răspuns (pentru frumusika2004):

Scuza-ma! Era raspunsul pentru alta intrebare.:-J

| LLO a răspuns:

Salut, eu de exemplu mi-am achizitionat o chitara desi nu prea ma ocup de ea in vreme ploioasa ma ajut sau imi probez hainele si fac soratari care imi plac care nu, desenez, fac karaoke, invat limba coreana ( sper sa o invat la un moment dat toata) modific poze, ma uit la filme horror citesc carti.

| frumusika2004 explică (pentru LLO):

Ma-i ajutat putin, dar scuze nu pot sa iti dau funda pentru. ca numai ajutat cat trebuie imi pare rau!

| Classy a răspuns:

Fa-ti manichiura, fa poze, uita-te la un film, danseaza!

| BogdanitzzaAnneMarrie a răspuns:

Eu de exemplu, eu 4 zile dintr-o saptamana, stau singura, deci....Eu ma uit la tv, fac karaoke, desenez, ma mai joc pe telefon... Daca esti creativa, poti face orice.Si daca ai cu cine sa faci ceva(Eu ma joc cu cainii si pisicile ca restul familiei e plecata in Germania)tu poate inviti prietene/prieteni.Gasesti tu ceva!