| Ramonessa a întrebat:

Hei. Ca cadou ii pot oferi unui prieten de familie care are in jur de 40 de ani si nepotelei mele care are 2 ani? Dau funda

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Pentru persoana mai invarsta...un ceas, un portofel, butoni pentru camasa (daca este stilul acelei persoane) iar pentru cea mica, ceva dulce potrivit varstei sale si o carticica cu multe poze sau o jucarie simbolica. Spor!

3 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Un potret de familie, in cazul in care domnul e tatal fetitei(cunosc o persoana care face potrete la preturi reduse) sau daca nu e tatal fetitei poti sa-i oferi ceva clasic gen o carte foarte interesanta sau un ceas, un pulover etc.iar pentru fetita e simplu :papusi sau carti de colorat.

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... prietenului de familie i-ai putea oferi un ceas, iar nepoatei tale i-ai putea lua un articol vestimentar, jucarii, carti de citit si colorat, DVD-uri cu desene animate si filme, CD-uri cu muzica sau colinde pentru copii, un parfum cu Hannah Montana sau Barbie... cam atat stiu. O zi buna!

| Lavi2002 a răspuns:

Unei persoane in jur de 40 de ani ii poti oferi ceva un lucru frumos in captuseala da piele sau un lucru foarte pretios in privinta lui (depinde de ce este pasionat) iar la o fetita o jucarie de plus cum ar fi oalbinuta sau daca se uita la desene un personaj din desene

PS: nu vreau funda aceste lucruri le-am spus din propia experienta si eu cred ca ti-am fost de ajutor happy