| Annef a întrebat:

Hei! Ce șampon îmi recomandați pentru a avea firul mai gros?
Il am foarte subțire si doresc un șampon care să-mi facă firul mai gros.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista un astfel de sampon. Grosimea firului de par nu poate fi modificata prin nicio metoda cunoscuta deoarece este conforma cu mostenirea genetica. Multa sanatate!

| Annef explică (pentru corbulalbrosu):

Atunci măcar să-mi facă părul mai dur, mai aspru...

Foarte enervant este cu un par moale si fire subțiri.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Annef):

Cel mai usor de gasit si folosit ar fi lacul fixativ.Insa exista si produse naturiste, preparate ca pe vremea "bunicii". Unele le-am folosit si eu cand era la moda freza "Cicero" sau "creasta de cocos" :) S-ar putea chiar sa-ti fie de folos : http://sideris.ro/......l/.Succes!

| DariaElena2004 a răspuns:

Nu esistă un astfel de șampon. Mă crezisau nu, dar eu am 12 ani și mă spăl cu Jonshon Baby şi îmi face parul mai moale. Este destul de bun.
Oricum îţi recomand Pantene.