| crisulinu a întrebat:

Hei ce sa imi iau in clasa a 9 a geanta sau ghiozdan?
Poza cu modele va rog

Răspuns Câştigător
| anonim000x a răspuns:

Si eu sunt fix in aceiasi dilema,dar cred ca imi iau geanta. Daca mai ai ghiozdanul de anul trecut, pastreza-l si mai ia-ti si o geanta(daca iti permiti, deoarece nu stiu cum stai cu banii).Nu ti-as putea recomanda un mode anume, dar tot ceea ce iti pot spune e ca daca iti iei ghiozdan, sa nu fie unul cu printese.Te sfatuiesc sa cumperi ceva mai simplu sau cu un model mai abstract.

Bafta in noul an de scoala!

3 răspunsuri:
| artmosfera a răspuns:

Ghiozdan simplu negru mi-am luat eu chiar recent, sunt fată btw. Oricum n-o să-i pese nimănui cu ce vii.

| Teelichte a răspuns:

Poti sa vi cu geanta dacă vrei. O geanta de piele neagra sau maroniu spre crem ar fi destul de frumos pentru o fată. Un ghiozdan monoton cred că ar fi nasoala pentru o fată de liceu mai ales dacă vrei să atragi privirile unor băieți. Dar dacă e ghiozdan de piele cum am mai văzut un ghiozdan de piele negru ar fi mișto. Orcum depinde de stilul tau. Nu pot să îți dau poze sau să îți zic modele de genti caci nu stiu deoarece sunt băiat Dar sper ca te-am ajutat! Spor la liceu!