| lisslaura a întrebat:

Hei credeti ca sunt bune periile rotative de la rowenta, as vrea sa imi achizitionez unaa. funda

Răspuns Câştigător
| prettygoodXD a răspuns:

Am si eu una tot de la rowenta happy ce sa zic thinking e buna " isi face treaba " happy

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

In general cele de la Rowenta ar trebui sa fie bune, insa iti recomand ceva de la Philips, Remington, sigur sunt mai bune, dar acum depinde de tine si ce pretentii ai de la o perie rotativa. Preturile nu cred ca difera intre ele, dar daca vrei sa o ai mai mult timp, iti recomand ceva de la Remington. Pa pa!

| Nolkyz a răspuns:

Nu stiu, nu am incercat pana acum. Sa ne anunti si pe noi.