| BuBuMtti a întrebat:

Credeti ca sunt bune periile de par de la advance tehniques avon?

Răspuns Câştigător
| CristinaLorena a răspuns:

Si eu am. si piaptana foarte bine deci parerea mea este ca Sunt Bune!
Funda? :X

6 răspunsuri:
| Dianaღ a răspuns:

Buna!
Da, sunt bune. Eu am de cateva luni peria radiala si peria rotunda pentru coafat, si sunt multumita de ele.

| Available a răspuns:

Eu am 2 perii diferite de acolo si sunt bune.Numai ca o perie mi-a dat-o cam stricata, adica ii iese chestia aia pe care pui mana ca sa tii peria. Dar mi-a lipit-o tata cu prenandez si VOILA.Sunt bune oricum nu te doare parul si piaptana frumos.Pa-pa

| AlternoGirl a răspuns:

Da, sunt foarte bune! Eu am si un pieptene (scuze daca am gresit ) si o perie cu oglinda, si sunt multumita.

| butterfly energy a răspuns:

Avon=avort

| ella98_4123 a răspuns:

Buna, am perie de la avon nu cont marca firma pe care o vinde nu este buna depinde de tipul de par cret/drept, te asigur ca nu este tocmai potrivita o perie marca advance tu o poti cumpara si o sa vezi! love struck love struck

| Ramoooooo a răspuns:

Eu am una si e foarte buna