| rikkimady16 a întrebat:

Hei!big grin am nevoie de ideiiiiiiiiiii, urgentbig grin adica nu foarte urgent, in fine.

Se apropie aniversarea de un an a relatiei si nu stiu ce cadou ar trebui sa ii fac iubituluisadsad vreau sa fie ceva simplu si dragut, dar sa nu coste foarte mult.

Multumesc anticipat! :*

Ps. ceas i-am cumparat de Craciun si ideaa cu portmoneul sau parfumul nu imi placebig grin
dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| Claudia15Maria a răspuns:

Un te iubesc, o felicitare, o noapte de dragoste si multa iubire.

3 răspunsuri:
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Du-te prin toate magazinele de bijuterii si cauta un lantisor in foram de inimioara acre se rupe in 2 o jumatate la tine celalta da el :* asa am si eu cu iubitul meu! big hug si nu a costat foarte mult! daca nu facii cadou o perna cu "I

| MickyloveAndySixx a răspuns (pentru MickyloveAndySixx):

Scuze nu s-a mai vazut si erstul...

am vrut sa scriu: "I Love u!" sau un ursulet... sau ambele... si o felicitare! big hug

dar cea mai buna idee e cu inimioara!

| Andra_Maftei_1996 a răspuns:

M-a intrebat odata o colega de clasa fix aceeasi chestie, si i-am zis sa faca un breloc/magnet de frigider/colaj de poze cu ei doi, sau cu numele lor, si a venit dupa ziua respectiva si mi-a zis ca i-a placut enorm. Sunt articole personalizate, le comanzi la chioscuri din mall-uri sau la magazine specializate si nu costa mult deloc. Acum, depinde, tu il cunosti, tu stii ce gen de cadouri ii plac. Noi iti dam raspunsuri universale. Noroc!