| Bibuşca a întrebat:

Hei... daca iti dai cu Relax and Tone poti slabi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Bianca! Nu mai crede tot ce vezi in reclame/pe Internet. Este strategie de marketing pentru a-si vinde produsele. In cel mai bun caz, acestea te-ar putea relaxa. Cel mai bine este sa faci sport, miscare. Preferabil, alearga afara singura sau cu o prietena. Nu numai ca te vei simti mai bine dupa ce alergi, dar iti si oxigenezi creierul, te ajuta sa slabesti(daca alergi regulat si nu mananci in exces) si are si o multime de alte beneficii.
In concluzie, aparatele de genul Relax and Tone nu au cine stie ce efect, chiar deloc. Iar pozele care le vezi( cum arata inainte si cum arata dupa) sunt de la o persoane de varste diferite, nicidecum de la o persoana care a folosit Relax&Tone.
O zi buna!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Slăbești dacă ai o alimentație săracă în calorii dar să asigure o bună funcționare a organismului și mișcare fizică zilnică pentru arderea caloriilor!
Tot ce vezi la televizor sunt amăgiri.
Pa, pa.

| xAvrilx a răspuns:

Nu.E un aparat de masaj.Il am si e fantasticlove struck.Dar nu te ajuta sa slabesti.Pun in reclama prostii din astea sa cumpere lumea.Cu gel care iti ucide pielea te poti da si slabesti.Nu iti recomand oricum.GElu' de slabit nu e sanatos si cu sau fara aparat ai aceleasi rezultate.winking. sper ca te-am ajutat. daca da, funda pls big grin.

| UniversaLove a răspuns:

Salutare
~*~Evita tot ce tine de alifii si pastile de slabit sau pastile de ingrasat depinde de caz.Se deregleaza organismul si va regreta mai tarziu cine foloseste astfel de ''solutii'' periculoase.Totul trebuie facu natural cu rabdare si vointa, toate la timpul lor si nu batand din palme.sa se evite si vaccinurile gripale, vaccinurile in general ataca foarte brutal organismul, nu degeaba au mai existat si decese din cauza acestor vaccinuri.Multa Sananate Vointa Curaj si Rabdare~*~

| deeuttza12 a răspuns:

Din reclame cred ca da.dar dupa mine nucred ca e bun deloc