| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie daca poti slabi cu relax and tone, e bun la ceva? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Aaa... va dati seama ca slabitul (arderea grasimii) este un proces metabolic? Si ca grasimea se arde uniform pe tot corpul? Cum adica 10kg de pe coapse? Ia imaginati-va unul obez cu six-pack fiind ca a folosit relax and tone pe burta dar in rest e omuletul Michelin.
Eu nu cred in aparate care ard grasimea stand degeaba.
Grasimiea se arde prin efort fizic si pshihic, dieta, in timp cu rabdare si intelepciune.

| MarySille a răspuns:

Buna, da slabesti dar poate sa iti cauzeze cu timpul! ai grija

| Lynna a răspuns:

DE obicei chestiile de la teleshopping nu sunt bune de nimic. O prietena a mea a incercat dar nu a ajutat-o la nimic. Dar daca vrei sa incerci nu te opreste nimeni.

| Oana2106 a răspuns:

Este foarte bun. În plus te scapă și de celulită și imbunătățeste circulația sângelui. Ți-l recomand.winking

| Tacii a răspuns:

Da,este foarte bun...mi-am luat si eu, il folosesc de vara trecuta, am slabit in zona picioarelor si a coapselor aprox.10 kg...

| Isabela96 a răspuns:

Nu e la fel ca in reclama tot ce e bun la el e ca iti face masaj dar bine dupa o perioada mai lunga de timpt si folosirea lui zilnica de ceva rezultate dar nu vizibile din prima

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Da... Eu ma uit la teleshopingg si urmatoarele produse spun eu ca's bune :
-tigaia doubleta
-hot pan
-relax and tone
-cosmodisc
Am o prietena care are relax and tone si a avut 80 de kg acum a ajuns la 74 in aproximativ 1 luna... Funda?

| KidOoNh a răspuns:

Vreau sa-ti spun ceva ce vezi la top shop numa ambalajul e de el daca vrei un relax and tone calumea doar daca il gasesti in magazin de ex mama sia luat doubleta tigaia aia si nu era buna la nimic era ca si una obisnuita plus ca i s-a prins laptele de fun si nu la mai putut curata dar un neam ia adus una de la magazin din Italia si aceea chiar ca era buna era super buna si cu un pret sa zicem :2 deci 50% mai ieftin big grin

| aTi a răspuns:

Dap ehappy am prieteni care l-au folosit si a dat rezultate til recomad in 2 saptamani deja se vad rezultatelehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Pudi2Pantofi a răspuns:

Da e bun