| Raluuk a întrebat:

Hei! Dau funda pentru asta! Deci, la scoala ne facem cadouri de Craciun, iar eu trebuie sa-i cumpar ceva unei fete DISPERATE dupa One Direction, deci m-am gandit sa-i fac cadou ceva legat de ei. De la ce magazin sau de unde pot sa cumpar ceva mai ieftin? Adica am fost in multe magazine, dar in nici unul nu am gasit nimic...

6 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Depinde din ce oras esti. De exemplu la mine in oras este un magazin Music Box (E special pentru cadouri) unde gasesti fel de fel de produs cu preturi pentru toate buzunarele.

| sosostore a răspuns:

Poti lua de aici medalion http://www.okazii.ro/......a140023890

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii faci un poster cu ei si sa il dai + un cd /dvd cu muzica facut de tine acasa, frumos in casetuta.

| tanya136 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un tricou sau sa inramezi o poza cu one direction happy

| AnonymGirl a răspuns:

In orasul meu, la un magazin de bijuterii
"Gia" am vazut lantisoare cu One Direction. Nu stiu sigur daca gasesti. Poti sa-i cumperi si un tricou, poster etc.

| Raluuk explică (pentru AnonymGirl):

Si la noi in oras este "Gia", dar nu am fost niciodata atenta sa vad daca are lantisoare cu ei ...In cel mai scurt timp o sa ma duc sa vad...