| anonim_4396 a întrebat:

Hei, de ce mă doare atât de tare când se joacă fratele meu cu mine și mă lovește încet.

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Te loveste incet dar simti ca te doare tare? Inseamna ca nu te loveste chiar asa incet, spune-i sa nu dea asa tare ca esti fata nu baiat.

| RareşTPUro a răspuns:

De fapt tu ai senzatia ca el da incet, dar el probabil da chiar tare... Spune-i sa dea mai incet sau sa nu mai dea deloc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am inteles straight face.
Ce te doare? Unde te doare?

| Pinocchio a răspuns:

Tu esti fata el e baiat, si probabil mai tare.
De asta te dor loviturile lui.

| UtilityHelper a răspuns:

Nu conteaza de sex. Ideea ca pe baieti ii doare mai putin e total o tampenie.Din contra! Fetele au o toleranta mai mare la durere. Pur si simplu corpul tau resimte altfel. Masa musculara poate fi mai mica si asta cred ca e cauza ori esti tu mai sensibila si gata!

| Lupsa_Ingrid_1999 a răspuns:

Poti fi mai slabuta in oase. Ai putea sa mergi la un medic si sa iti prescrie ceva pentru intarirea lor.