| Helene a întrebat:

Heihappy
Deci, cum stiti scoala noua colegi noihappy
Voi ati cataloga o fata usoara, doar pentru ca intre timp a cunoscut baieti(amicii prietenelor ) si ii pupa, adica pe obrazhappy
Aici asa este, doar pupici, iar daca imi spun Pa sau ceva de genu' e normal ca trebuie sa il si pup happy
Voi ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nuoh go on
Fata usoara e fata care il calareste pe "sarmanul" baiat in parc, de nu il mai lasa nici sa respire sau se miste.Vii cu copii mici prin parc si o vezi pe una deasupra unuia si te intreaba ala mic ce fac oamenii aia.Si tu ce le zicioh go on
Luati-va o cameraI don't want to see

| Elena1234456 a răspuns:

Eu te cataloghezca drept o fata draguta, deschisa si simpatica happy.

| kattya96 a răspuns:

Depinde de firea omului stii ca oamenii nu se simt bine daca nu barfesc si de asemenea unii pot fii gelosi pe tine. Eu nu as cataloga niciodata o fata asa deoarece si pe aici e normal sa se mai pupe pe obraz, insa unii oameni chiar o fac si e bine sa nu ii bagi in seama, sa-ti vezi de treaba ta si niciodata sa nu te opresti sa faci ceva ce-ti place numai pentru ca ai auzit ca barfesc unii despre asta, deoarece stii cum se spune "prietenii stiu de ce" si tu doar de asta ai nevoie happy.

| valy a răspuns:

Nu este o lege ca daca iti spune pa.trebuie sa pupi pe toata lumea.si nu este lege ca daca pupi baietii pe obraz esti o fata usoara.nu este adevarat.asta spune gelozia din fiecarewinkingdar ar fi mai oarecum.ca amicii prietenilor.sa ii mai lasi mai moale.winking

| smile a răspuns:

Sincer nu stiu ce te a facut sa crezi ca o fata care este draguta(in sensul ca ii pupa pe baietii pe obraz)este usoara. Dupa parerea mea o fat usora este accea fata care se lasa manipulata de un barbat, facand sex, in speranta ca o va iubi mai mult sau ca o va iubi! dar stiu ca exista si mai gresit nu se poate! Tu nu trebuie sa te compari cu o fat usoara sau mai bine spus nimeni nu te poate compara. Tu incerci doar sa fi draguta ata.succes.fundita?

| Helene explică:

Nu sunt iubitii lor, doar cunostinehappy

| GrEen_2189 a răspuns:

O fata usoara.mm...nutongue. o fata usoara as numi'o daca :ar rade la orice cuvant pe care il spune vreun baiat, daca ar spune orice lucru neinteresant ca sa se bage in seama, si gesturi din astea de minte necoapta. Pupatul de " la revedere" mi se pare draguttongue.

| ea_5657 a răspuns:

Daca sunt amici prietenilor adica iubiti thinking depinde si de cat sunt de apropiate pri tale! nu nu poti catologa asa pentru ca ii pupi pe obraz! doar daca filtezi cu ei! dai un pic de dintanta ca sa nu apara cearata!

| FuNN a răspuns:

Taranco!