| Nana30 a întrebat:

Hei...doare cand iti pui aparat dentar? si cam cat costa? sa raspunda doar cei care au sau au avut, nu cei care "au auzit". Multumesc dau funda pt. cel mai explicit raspuns big grin. Dar poti sa iti pui aparat chiar daca n-ai probleme cu dintii?

1 răspuns:
| Tedu a răspuns:

Buna happy nu doare deloc, eu am avut aparat dentar si chiar nu a durut.Mai intai o sa iti ia niste masurii ca sa vada ce aparat dentar iti trebuie (ma refer la marime) pe mine nu m-a durut dar m-am simtit ciudat.Eu mi-am pus aparat dentar deoarece aveam dintii strambi >.< nu din alt motiv.Nu stiu cat ar costa cam3-4 milioane mai mult sau mai putin.Eu nu mai stiu cat a costat al meu.