| Florinafgfgtr a întrebat:

Hei dragii mei.

Am nevoie de ideile voastre.
Luni am fost cu prietenul meu la plimbare si el a venit cu o fată si a zis catre mine ca e verisoara lui.
Pe bune că eu i-am crezut pe amândoi.
Totul bine, am mers la restaurant, ne-am plimbat si eu crezând că e verisoara lui am spus ca eu trebuie sa plec ca e târziu si i-am lasat pe ei doi.
M-am uitat la prietenul meu si nu parea ok, parea cam suparat, nu mi-a zis de ce.
Si îmi scrie pe la 12 noaptea dacă putem sa ne întâlnim marti ca are ceva sa imi zică.
Marți când ne-am întâlnit îmi spune că-i pare foarte rău că o facut cea mai mare greseala si cu sigurantă o să mă supar pe el. Nu aveam nici o idee despre ce e vorba.
Și imi zice ca fata aceea nu e verisoara lui ca e o prietenă si a vrut doar sa joace un rol, și-a cerut iertare de la mine si a zis sa am incredere in el, ca el nu vrea sa fie cu altcineva decat cu mine.
A zis că nu a putut toata noaptea să doarmă din cauză asta si toata noaptea s-a gandit la mine si la ce o facut.
Mă gândeam să i-o întorc si eu pe vineri cumva, să se simtă la fel de naspa ca mine să râd si eu putin de el.Aș vrea să-i cer ajutorul unui baiat, să nu-i zic cine este doar sa ne vada impreună sau aveti ceva idei să îl fac gelos?

Va pup

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La ce îți folosește?

| isemilia a răspuns:

La ce te ajuta? Baiatul a gresit, a constientizat si ii pare rau. Daca tu il iubesti, de ce vrei sa ii faci rau? Da, corect, poate te-a facut sa te simti prost si poate a fost o idee stupida, nu spune nimeni ca nu e asa, insa chiar i-a parut rau. Vrei ca cel pe care il iubesti sa se simta asa? Sper insa ca esti constienta ca el te-a ranit neintenționat, din prostie, insa tu acum vrei sa ii faci rau. Cel mai bine e sa constientizezi ca a fost o gluma foarte proasta si sa il ierti, nu sa ii raspunzi cu aceeasi moneda.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Dar s-a culcat cu aia, sau? big grin Că nu am înțeles...

| Florinafgfgtr explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Nu,nu s-a culcat. mie mi-a prezentato ca verisoara dar normal era o prietena de a lui.