| Surrender434 a întrebat:

Hei.
Eu am un prieten pe nume Bogdan.Ne-am cunoscut acum 2 ani.Ne intelegem foarte bine.De craciun, am pleca la o petrecere impreuna cu el, si niste prieteni ne-au ales regina si regele petrecerii...eu m-am indragostit de el atunci, dar el a plecat in Germania..acum sta cu fratele lui..imi este frica ca nu vom mai putea tine legatura, poate isi va gasi o prietena..imi este frica.
nu vreau sa il pierd, el este tot ceea ce imi este drag.eu am 20 de ani, iar el 23.ne potrivim dupa mine.
tinem legatura,dar foarte rar vorbim.
simt ca numai pot,am trebuit prin multe cu el, i-am spus odata ca il iubesc, dar acesta a spus ca suntem nevoiti sa ramanem prieteni..si nu inteleg de ce.multe fete umblau, si inca umbla dupa el...sunt depresiva.nu stiu ce sa fac. poate ca voi ati trecut prin acest lucru...e greu intr-adevar cand te indragostesti

niste solutii?
poate m-ar ajuta sad

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Să treci mai departe, nu merită efortul când în lume sunt atâția băieți.

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Relatiile la distanta sunt destul de grele si stim cu totii asta. Nu recomand insa sa renuntati la o relatie pana nu e cazul. Lasa lucrurile sa mearga de la sine. E cel mai bine

| JIJ a răspuns:

Parerea me este ca acest baiat se plctiseste usor, apoi vei ajunge si tu sa te plctisesti langa el, si poate va iesi cu suferinta la gandul ca nu ar fi trebuit sa fiti impreuna, stii cum se zice dragostea vine pe neasteptate si pleaca cand iti este lumea mai draga, bafta!

| SovietMarshalPeter a răspuns:

Nu prea vad, treci peste, sunto multime de baieti.

| Surrender434 explică (pentru SovietMarshalPeter):

Dar simt ca el este primul si ultimul baiat care o sa ma faca fericita..nu ma pot gandi ca mai exista si alti baieti