| DeniAli14 a întrebat:

Heihappy Exista pastile care te fac sa uiti o perioada? (de cineva sau de tot)daca da cum se numesc si in ce scop sunt folosite si se cumpara de la farmacie cu sau fara reteta. Funditahappy

Răspuns Câştigător
| FlyingSoul a răspuns:

Orice amintire, orcat de neplacuta isi are rostul ei asa ca, dupa parerea mea, ar fi o insulta pentru mintea umana. Sa uiti complet de ceva este ca si cum ai calatori in trecut si ai schimba ceva ce ar avea consecinte catastrofale in prezent. Ai grija. de orice ai vrea sa uiti gandeste-te bine.

11 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Am vrea noi sa existe pastile de uitat laughing

| Pufuleteeeee a răspuns:

HHey:* nu exista asa ceva! Alea sunt numai drogurilelaughing si cu siguranta nu se dau pe retetarolling on the floor! funda plsbatting eyelashes?

| Papusik a răspuns:

Nu exista crying

| Bratzz a răspuns:

Din pacate nu exista asa ceva sad. Pentru a uita de ceva sau de cineva trebuie sa consulti un psiholog. Poti merge chiar si la psihologul scolii,

Răspuns utilizator avertizat
| Corinnààà a răspuns:

Nu exista rolling on the floor))))))) de ce ar exista? laughing daca vrei sa uiti, UITA! nu te imbolnavi de la niste rahaturi de astea mai iei si pastile cine stie ce mai faci prin cap si corp laughing

| opium a răspuns:

Incearca verdele de paris.Cat de stupida sa fi sa crezi ca asa ceva exista?

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Eu nu stiu x_X
ar fi marfa sa existe! =p~ sad

| DeniAli14 explică:

Si cat timp uiti? happy (completare)

| DeniAli14 explică:

Bai nu sunt pentru mine. am auzit ca sunt pastile care te fac sa uiti aproximativ o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de crezut ca exista asa ceva.si in orice caz, nu ar putea fi cumparate de marele public.asa, i.as pune cuiva o pastila in cola s ar uita cum il cheama? e stupidlaughing