| theprettyreckeless a întrebat:

Hei fetelor, ce preferati, baietii blonzi sau cei bruneti, din curiozitatehappy

7 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Imi este indiferent, atat timp cat este frumos si ai ce vedea la el e perfect.
Specific ca am vazut specimene de baieti blonzi foarte...DOWN.si altii prea, prea faini.Asta pot spune si de cei bruneti, da' mai rar sunt aia blonzi si frumosi, da' totusi sunt! Sunt de parere ca ar merge mai bine un baiat blond si frumos sa faca curat si mancare la casa femeii.

Tay-Tay!wave

| ēน a răspuns:

Brunetihappy

| coolgirl97 a răspuns:

Nu conteaza daca e blond brunet, violet sau mai stiu eu cum
Conteaza sa iti placa.eu nu am preferinte daca un place un baiat imi place si gata!
bafta:*

| AIPS a răspuns:

Pai pe cel care e mai dragut si mai...sexy nu conteaza ce fel de par arestar
dar la propriu cei brunetihappyhappyhappystar

| AIPS a răspuns:

Cel pe care-l iubestitongue

| MissBimbo a răspuns:

Nu iubi un blund ca e vagabond... Iubeste un brunet ca saruta cu talent happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneti