| sorinfdr a întrebat:

Fetelor, baietii blonzi sau bruneti?

66 răspunsuri:
| EyesSad17 a răspuns:

#Blonzii#

| Garffield a răspuns:

De ce ar trebui sa conteze culoarea?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Brunet =p~

| papusikk a răspuns:

Bruneti

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Bruneetiii``love struck.

| lilbb a răspuns:

Clar bruneti.

| Giulia97Anna a răspuns:

Blonzii,mai ales cei cu ochii albastrii love struck

| Motzuletzz a răspuns:

Blonzi!

| sorinfdr explică (pentru Motzuletzz):

Bravo..ai gusturi bune..in sf cineva care tine si cu noilaughing)

| Motzuletzz a răspuns (pentru sorinfdr):

smug.

| sorinfdr explică (pentru Motzuletzz):

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneți. day dreaminglove struck

| rutanklan a răspuns:

Io unul prefer roscat.

| Ina93 a răspuns:

Bruneti :X

| Metamorphose a răspuns:

Depinde..numa` ca mai rar baieti blonzi si frumosi. (doar ochii:X aia albastri [la majoritate ma refer. din cate cunosc eu])

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Mi se vede poza la avatar? E cam mica oricum...eu am ochii negri laughing

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Paai. Nu, nu ti se vede poza la avatar. [IUUBESC OCHII NEGRI ..de ce m. a facut mama cu ochi verzi? :@] Referitor la raspuns. Eu ziceam de baietii blonzi pe care ii cunosc eu. adica majoritatea au ochi albastri.

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Ok... mi-am pus poza la URL zi-mi te rog daca se vede

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Aha. Desi nu iti vad ochii negrii:X. Si e ciudat. De ce iti faci poze cu telefonul` la incarcat?tongue

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

laughing) nu mai aveam baterie...razi de mine huh big grin?

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Oarecum. Scuze asa sunt euwinking.

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Reao tongue

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Rea? Probabil. Cui ii pasa pana la urma? devil

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Cf? nai somn? laughing

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Mdaa. Stau aici. Ma joc cu prietena mea, lama. (nu, nu sunt emo). Tu ce faci?

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Ai grija acolo laughing eu ma plictisesc da' nu mi-e somn am baut cafea seara si acum, uite... te tin pe tine ocupata aicilaughing) ce va jucati voi acolo? laughing

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Incerc sa imi scriu numele pe burta. Da nu prea reusesctongue In fine, in afara de asta aud voci. Si ele se joaca cu minee. [te rog, sa nu crezi ca sunt asa tot timpul. Cand sunt obosita incep sa ma prostesc. Asa m. a facut mama ce sa. i faci?tongue]

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Scrie si numele meulaughing am glumit ( pe la ore din astea ma apucarolling on the floor)) ) vb serios ai grija sa nu te tai...jocate altfel, nu cu lama...gasete altceva big grin

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Cica `ai grija sa nu te tai` laughing. Off. Viata me.

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

rolling on the floor) mda suna ciudat

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Asta era si ideea.

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Da-mi si tu idei ce sa fac?

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Asculta niste piese. Da. te cu capu` de pereti. Trezeste. l pe vecinu`....Suna un nr la intamplare. Vorbesti pe mess daca ai cu cine. Gandeste. te ce cadou sa ii faci la pretena`ta. Mai zic?

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

De altadata nu te mai umfla de cafea.

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Mai zi laughing)))))

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

No stai. Nu te precipita. Am nevoie sa ma gandesc ca sa nu miroasa dupa aia a creier ars:P Uite un site interesant:P : http://www.matrimoniale.ro/. No pierde. ti vremea!

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

rolling on the floor))) asta folosesti tu? laughing crezi ca gasesc ceva la mine in oras? laughing)

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Glumeam ma. Am raspuns la unu` o intrebare `Caut fata nu stiu de care sa aiba nu stiu ce...blah blah blah ` vrajeala vrajeala. Si i.am sugerat site-ul asta mai stii...tongue (cum dracul sa folosesc matrimoniale.ro laughing scuza expresia)

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Vezi...ai facut o fapta buna poate gaseste baiatu ce cauta laughing

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Nici acum nu tie somn?happy

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Nu chiar... tie? big grin

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Oai.Eu cred ca ma duc peste 15 minute sa ma culc. Ca dupa ce ma pun in pat mai trag o tura de mesaje si numa` dupa aia dorm. big grin Trebuia sa beau cafea si eu ca tinelaughing

| Metamorphose a răspuns (pentru sorinfdr):

Mersi ca ai stat sa ma ascultitongue. Ce sa iti zic..vise zapacite! big grin

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Da... data viitoare asa sa faci, bei o cafea cand se intunecalaughing) lasa k oricum ai pierdut vreamea ca mine pe TPU si pe messlaughing))

| sorinfdr explică (pentru Metamorphose):

Mersi la fel big grin vise zapacite? hmmm ok si tie si sami povestesti laughing nb :*

| deliaa_5419 a răspuns:

Nu conteaza, depinde de care te indragostesti eu pana acum am prins blonzihee hee

| sorinfdr explică (pentru deliaa_5419):

Bv ...ai gusturi bunebig grin cineva trebuie sa ii laude si pe eilaughing

| deliaa_5419 a răspuns (pentru sorinfdr):

Da....nu m-am uitat niciodata ca ala e brunet sau blond... dar daca e frumos si ma indragostesc de el a patit-o!laughing

| sorinfdr explică (pentru deliaa_5419):

Bravo... pune-i cu botu pe labe laughing)))

| deliaa_5419 a răspuns (pentru sorinfdr):

laughinglaughing

| dianalalala a răspuns:

Eee depinde jumi jumalaughing

| Ela234 a răspuns:

Amandoi

| silvia3333 a răspuns:

Brunetii

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Aia care fac painea mai buna!

| sorinfdr explică:

Mda, m-ati deprimat sad Eu sunt blond..blond inchis cei dreptlaughing)

| Gimmy2thefunkyname a răspuns:

Blonzi...happy

| kitigirls a răspuns:

Blonzi

| Rafaela1 a răspuns:

Bbblonziiiii

| BanuAlexuta a răspuns:

Bruneti

| anonim999444 a răspuns:

Bruneti laughing

| bianca200190 a răspuns:

Bruneti.

| laura14 a răspuns:

Blonzilove struck

| sorinfdr explică (pentru laura14):

Yaaaaaaaaay big grin in sfarsit... mi-ai facut seara mai buna happy

| deea95andreea a răspuns:

Brunetwinkingdaca are si ochii caprui e si mai super

| sorinfdr explică (pentru deea95andreea):

Blonzi ce ausad? si ei pot avea ochi capruilaughing)

| XxloveXXmusicxX a răspuns:

Blozi