| BiancaVB a întrebat:

Hei guys,
Cum pot fi mai baietoasa? Stiu ca e o intrebare stupida, dar chiar vreau asta.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Lasă pinky style și poartă haine mai largi, mai comode, care au culori mai reci, teneși sau adidași în picioare și de asemenea adoptă o atitudine mai puțin feminină, anume să nu fii plângăcioasă sau prințesă. Multă baftă, sper să te adaptezi și o vei face dacă te simți ok cu asta și așa ești tu. Adică totuși nu trebuia să ne întrebi, fă ce îți place și arată cum dorești. Mie unul oricum mi se par ok fetele mai băiețoase.

44 răspunsuri:
| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Ajungând în punctul ăsta e clar că sunt cel puțin la fel de anormal ca tine. Și ai dreptate, nu am de unde să știu, deci merită încercat nu? laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Da normal vezi ce idei bune iti dau?laughing Incerci data viitoare cu prietena tongue

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Care prietenă? xD Hai că deja am trecut pe a doua pagină, deci se vor posta mult mai lent. Oricum mulțumesc pentru "idei". laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Iti dai seama primul pe care l vede il "travesteste" direct laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Îmi dau seama. puppy dog eyes

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Mda nu stiam de ce nu se vede raspunsul meu.Presupuneam doar ca ai avea.Cu placere.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Mă întreb câte și ce idei mai ai.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Idei se gasesc...nebuni sa le incerce gasesti mai greu tongue

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Eh se găsesc și ăia doar că nu ai de unde să știi ce se ascunde în mintea cuiva. Uite, ai găsit unul chiar azi laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ma bucur.Iau chilotii si vin atuncilaughingCum te cheama, nebunule? Vad ca ti ai schimbat numele si poza.Te dadusem disparutlaughing

| BiancaVB explică:

Hopa. Prea mult rolling on the floor Nu v ati plictisit?

| Simonik_Simona_2000 a răspuns:

Buna Bianca eu sunt putin băiețoasă chiar daca se intampla sa ma machiez uneori sau sa port haine mai stramte
Nu trebuie neaparat sa nu plangi ci trebuie sa fii tare si sa nu te lasi calcata de oricine

| Teo29 a răspuns:

Fii naturala, invata totusi norme de civilizatie si de comportament placut dar nu forta nota cu nimic, un comportament fortat se simte...

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar vrea o fata sa devina baietoasa?
Din prea multa frustare si necaz!