| BiancaVB a întrebat:

Hei guys,
Cum pot fi mai baietoasa? Stiu ca e o intrebare stupida, dar chiar vreau asta.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Lasă pinky style și poartă haine mai largi, mai comode, care au culori mai reci, teneși sau adidași în picioare și de asemenea adoptă o atitudine mai puțin feminină, anume să nu fii plângăcioasă sau prințesă. Multă baftă, sper să te adaptezi și o vei face dacă te simți ok cu asta și așa ești tu. Adică totuși nu trebuia să ne întrebi, fă ce îți place și arată cum dorești. Mie unul oricum mi se par ok fetele mai băiețoase.

| BiancaVB explică (pentru T0T):

Multumesc mult.

| T0T a răspuns (pentru BiancaVB):

Nu ai pentru ce Bianca. Fetele care pot fi mai băieți decât mulți sunt tari laughing

| BiancaVB explică (pentru T0T):

Daca spui tu =)

| T0T a răspuns (pentru BiancaVB):

Ea bea de la 15 ani în școală deci știe destule rolling on the floor

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ma da ce faci dai din casa? :O laughing O data nu se punelaughingMa machiez si ai dreptate, sunt fete naturale mai feminine decat cele cu prea multa "tencuiala".Tu ce preferi? Naturale sau tencuite?hee hee

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Eu le apreciez cel mai mult pe cele naturale.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Am mai scris că aș vrea să machiez o fată drăguță care nu se machiază să văd ce iese, dar nu s-a scris în reply, nu știu de ce. Oricum fetele nemachiate sunt superr.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Da stii sa machiezi sau iti bati joc de fata ei?laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Sincer poate pentru ea mi-aș bătea joc dar mie mi-a plăcea cum ar arăta după. puppy dog eyes

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Mno pai sper sa gasesti fata care sa te lase s o machiezi atunci :3

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Tu nu ai vrea?

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

In casa sau in spatii nepopulate, de ce nu?hee hee Pana acum nu m-a machiat nimeni niciodata:/ Ii facem chat la fata aici laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Deci nu aș duce lipsă de experimente. Ție ți-ar plăcea să machiezi un băiat? laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Am facut olaughingVroiam sa l conving sa mi ia si chilotii pe el da n am reusithee hee Oricum arata dubios rau, n o mai fac laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Interesant, păcat că te-a refuzat laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Sa stii ca... avea fund mistolaughingLasa poate te conving pe tine.Schimb pe schimb, nu? laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Dacă ai și tu fund mișto, poate laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Da ce ma machiezi pe fund sau pe fata?laughingOk lasam fundurile ca tipa a intrebat doar cum poate sa fie mai baietoasa, ii dam prea multe informatii eronate aici laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Credeam că te referi la schimb pe schimb de chiloți iar dacă ai fund mișto zic că se asortează perechile deci nu e problemă. laughing
Eh, nu sunt eronate, poate aceste informații o inspiră mai mult.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ah nu eu ziceam ca te las sa ma machiezi si tu ti pui tanga daca tot ala n a vrut sa mi satisfaca dorintalaughingNu stiu cat o inspira sa fie mai "barbata"da ma rog laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Deci ai vrea să te machiez în timp ce stau în tanga. Interesantă și normală dorință. laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

N am presupus c as fi normala si poate o sa ti placa noua experienta n ai de unde sa stii laughing

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Eh, nu in a fi "bărbată" o inspiră, ci în viață laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Ajungând în punctul ăsta e clar că sunt cel puțin la fel de anormal ca tine. Și ai dreptate, nu am de unde să știu, deci merită încercat nu? laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Da normal vezi ce idei bune iti dau?laughing Incerci data viitoare cu prietena tongue

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Care prietenă? xD Hai că deja am trecut pe a doua pagină, deci se vor posta mult mai lent. Oricum mulțumesc pentru "idei". laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Iti dai seama primul pe care l vede il "travesteste" direct laughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Îmi dau seama. puppy dog eyes

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Mda nu stiam de ce nu se vede raspunsul meu.Presupuneam doar ca ai avea.Cu placere.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Mă întreb câte și ce idei mai ai.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Idei se gasesc...nebuni sa le incerce gasesti mai greu tongue

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Eh se găsesc și ăia doar că nu ai de unde să știi ce se ascunde în mintea cuiva. Uite, ai găsit unul chiar azi laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ma bucur.Iau chilotii si vin atuncilaughingCum te cheama, nebunule? Vad ca ti ai schimbat numele si poza.Te dadusem disparutlaughing

44 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar vrea o fata sa devina baietoasa?
Din prea multa frustare si necaz!

| Florentina9210 a răspuns:

Daca ai drum prin Buzau, treci si pe la mine. Te voi invata ce stiu!

| Teo29 a răspuns:

Fii naturala, invata totusi norme de civilizatie si de comportament placut dar nu forta nota cu nimic, un comportament fortat se simte...

| GreenVoid a răspuns:

Te razi in cap.Iti faci o freza smechera care sa ti stea si bine.Nici chiar asa baietoasa, nu?laughingNu te machia.winking

| BiancaVB explică (pentru GreenVoid):

Nu ma machiez rolling on the floor Dar mersi oricum

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Dar tu te machiezi leoaico? Am uitat să menționez de machiaj căci poți fi feminină și fără, asta dacă ai frumusețea naturală de care să te bucuri.

| BiancaVB explică (pentru T0T):

Probabil stie si ea asta. Ma rog.

| GreenVoid a răspuns (pentru BiancaVB):

N ai pentru ce. Oricum faza cu parul era pe bune laughing Da un search pe Ruby Rose poate te inspirawinking

| Daniel2836 a răspuns:

Fi dură, lasă machiajele!

| Simonik_Simona_2000 a răspuns:

Buna Bianca eu sunt putin băiețoasă chiar daca se intampla sa ma machiez uneori sau sa port haine mai stramte
Nu trebuie neaparat sa nu plangi ci trebuie sa fii tare si sa nu te lasi calcata de oricine

| BiancaVB explică:

Hopa. Prea mult rolling on the floor Nu v ati plictisit?