| LissaLy a întrebat:

Hei hei! Vreau sa ma ajutati cu chestie pentru ca nu am mai umblat pentru asa ceva pana acum. Deci... zilele astea am format un grup de voluntari, am facut poze, etc...si acum vrem sa ne facem tricouri personalizate pe care sa scrie numele fiecaruia si pe spate "voluntar". Unde le pot face, cum? Trebuie sa duc tricouri de acasa, adica sa le cumpar inainte, sau mi le dau cei care le fac? Si in jurul carei sume se invarte? Please, help me!

2 răspunsuri:
| slenderica a răspuns:

Si cu asta se ocupa grupu? cu pozatu?

| LissaLy explică (pentru slenderica):

Si asta te intereseaza pe tine? Cu ce ne ocupam noi? laughing)) Daca vrem sa fim traficanti de copii, cu asta ne vom ocupa, daca vreau sa fac alte chestii, cu asta ma voi ocupa! laughing) Nu e problema ta, nu ti-am cerut opinia despre ocupatia grupului meu, ci am intrebat de tricouri! E grele rau de tot! :\ laughing)