| Fataaaaaă a întrebat:

Hei! Imi place de un baiat care este verisorul finului meu, il stiu doar din priviri. Ar trebui sa il bag eu in seama? Am observat ca se uita la mn cand sunt in preajma lui. Ma place?
Imi e ca daca il bag in seama sa nu isi dea seama sau sa rada.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E posibil sa te placa, n-ai specificat suficiente semne. Incearca sa incepi prin a vorbi mai mult cu el, baga-l tu in seama, si vezi daca da si el semne ca e interesat de tine si eventual daca da, ii poti spune ca-l placi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu o să râdă, doar nu îi vei spune că îl placi. bagă-l tu în seamă.