| oanasunshine a întrebat:

Imi place un baiat cu un an mai mare, nu ne cunoastem. Am observat ca se uita mult la mine si in preajma mea o face pe grozavu'...adica incepe sa vorbeasca mai tare, se da in spectacol chestii de-astea...Asta ar insemna ca ma place? As vrea sa ma bag in seama cu el dar nu prea stiu cum. thinking Niste sfaturi? Thanksss, funda. :*

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Asteapta,te va aborda el!

| 0IoAnA0 a răspuns:

Poate sa te placa sau poate ca vrea doar sa se dea mare prin preajma ta pentru ca poate a observat ca il place...depinde numai de el. poti sa incerci sa faci cunostinta cu el prin intermediul unui prieten comun. daca nu aveti un prieten comun si daca el te place totul va veni de la sine. bafta!happy