| Kindly a întrebat:

Hei, intrebare pentru toata lumea (curiozitate ). daca ar fi sa va faceti un tatuaj ce ati dori sa exprime acel tatuaj? adica ce ati dori sa va tatauati pe piele? ce simbol? ( ex raspuns : randunica - care exprima libertatea etcc.)

Răspuns Câştigător
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Eu mi-as tatua un ochi negru asa.care sa semene cu o chitara si care sa lacrimeze.(Chitara inseamna muzica, ochiul puritatea si simplitatea, lacrima naturaletea si ploaia).