| Anonim203 a întrebat:

Heyy
Din pura curiozitate:
Care este animalul ce va caracterizeaza?
Adica:
-o prietetena isi "spune" randunica(are si un tatuaj cu o randunica:X)
-un prieten rechinul

big grin
Thx:*

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

Buna! Mie parintii mi au spus de mica "mâță" deoarece eram alintata. Am ramas in continuare cu nickname ul deoarece nu am renuntat la alintaturi! laughing

si cand ma refer la alintat, include si jucatul in parul meu! Ma adoarme cand cineva imi umbla prin par finut, cand merg la coafor sunt cel mai "bun"client laughing mai ca adorm pe scaun!big grin
deci s ar zice ca ma aseman oarecum cu o pisica!