| anonim_4396 a întrebat:

Hei,
Iubesc inca mult un baiat...el m-a cam ranit insa am ramas prieteni. Nu ne-am mai vazut, insa il vad ca de fiecare data cand ies eu de pe mess iese si el si ma tot gandesc ca poate e o coincidenta. Mie imi e foarte dor de el, enorm de mult... Si in ciuda faptului ca n-am fost cu el la propriu si nu l-am mai vazut de ceva timp eu inca il iubesc; chestia asta imi da de gandit.
As vrea sa-i zic ca mi-e dor de el, printr-un mesaj ceva insa mi-e frica ca o sa rada sau mai stiu eu ce.
Va rog o parere :*
Multumesc.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ranita, ranita, dar il vrei inapoi. Stii cum se numeste asta?

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Nu chiar...